Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Le kéne fordítani egy magyar...

Le kéne fordítani egy magyar szöveget angolra (rajongói levél), segítenétek!?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy rajongói levelet írni Miley Cyrus-nak, de én németül tanulok, angolul pedig nem tudok egyáltalán. Így hangzana a levél:


Hello Miley!


Én ***** vagyok, ****** éves Magyarországról.

Már régóta tervezek neked írni, de nem tudok angolul cseppet sem, de segítséget csak most kaptam. A Hannah Montana a kedvenc sorozatom, egyszerűen imádom. De nem csak a színészi oldalad jó, hanem az énekhangod is. Minden dalod szeretem. Most olvasom éppen Az én sztorim című könyvedet, ami nagyon tetszik. Megrendített, hogy veled olyan csúnyán bántak 6. osztályban, de magamra ismertem benned. engem nem zsarolnak, egyszerűen csak csúfolnak. Barátnőim nekem sincsenek, csak pár lány van akikkel néha vagyok, de általában kibeszélnek a hátam mögött és kiközösítenek. Amikor olvastam a Hannah Montana válogatásain való szerepléseidet, annyira megjött a kedvem színészkedni, de én nem hinném, hogy olyan tehetséges vagyok. Nekem inkább az írás a nagy szenvedélyem. Nagyon jó lenne, ha e-mailen keresztül tudnál küldeni egy autogrammot ****** névre.

Sajnálattal hallottam, hogy a sorozatodat nem sokára befejezik. Remélem azért nem tűnsz el a képernyőkről. Itt Magyarországon sok rajongód van. Szerintem sokan örülnének, ha eljönnél egy koncertre.

Köszi, hogy elolvastad a levelem!


Szia!



A lefordítónak előre is nagyon nagyon köszönöm, aki pedig bénának találja, hogy itt kérek meg valakit, az ne írjon semmit!


2009. dec. 26. 13:12
1 2
 1/18 anonim válasza:
71%
webforditas.hu :)
2009. dec. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
31%
XDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXD háááááááááát jót röhögtem... HEHEHEHEHEHEHEHÁHÁHÁHÁHIHIHIHI
2009. dec. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%

béna..nem is minősítem....xD

de csak úgy szólok, hoggy autogram az egy AÁÍRÁS , SAJÁT KÉZZEL EGY PAPÍRRA, NEM DIGITÁLIS.. !!!!!!!!!!!!!!

nehogymár ennyire elnyomjona technika XD...többit mondom inkább nem mőniősitem

2009. dec. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
43%
most kiégtem *,..,*
2009. dec. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
58%

bocs az off ért

hogy lehet rajongói levelet küldeni sztároknak?


pl: Dr House, Heroes szereplői?

2009. dec. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
A webforditas.hu-t már próbáltam németre még régebben és olyan hülyeségeket írt, hogy azt hagyjuk. A hülyék húzzanak a francba!
2009. dec. 26. 14:03
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

neten megkeresed a címét(házszám ilyesmi)

amúgy meg az eredeti kérdezőnek..szerintem nem éri meg elküldeni a levelet. a sztárok többsége el sem olvassa :(

és elég bunkó folog kinevetni :S

2009. dec. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
dolog.. elírtam bocsii (:
2009. dec. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Azért megpróbálni meglehet.... :)
2009. dec. 26. 14:07
 10/18 anonim válasza:

Gondolom iskoládban van angol tanár-ha már német van

Amúgy esélytelen, hogy pont a Tied fogja elolvasni

2009. dec. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!