Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lefordítaná nekem ezt valaki?

Lefordítaná nekem ezt valaki?

Figyelt kérdés

Megköszönném :)



Our records indicate that there is currently a confirmed account associated with this email address. Please try to log in at ... with your login email address and password. If you successfully access your account and the matter is resolved, no further action is needed. Please reply to this email only if you continue to experience an issue.


Köszönöm!


2009. dec. 24. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Én sem ismertem egy csomó szót, egy sztem jó webfordítóval fordíttattam, aztán a furcsa mondatokat magyarosítottam. Kb. ezt jelenti:

A feljegyzéseink jelzik azt hogy ott van jelenleg egy konfirmált számla ami ezzel az email címmel asszociált. Próbálj meg bejelentkezni ... a bejelentkezési email címmel és jelszóval. Ha sikeresen hozzáférsz a számládhoz és a dolgot megoldják, nincs szükség további tettre. Csak akkor válaszolj erre az emailra , ha tovább tapasztalsz egy kérdést.

2009. dec. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2009. dec. 25. 11:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!