Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit jelent az, hogy:whataya?

Mit jelent az, hogy:whataya?

Figyelt kérdés
Adam Lambert egyik számának a címe és sehol nem tudom lefordítani.Se a szleng szótárban se sehol.Akkor ez mit jelenthet?
2009. dec. 21. 16:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nekem csak tippem van, gondolom a what are you.. legalábbis erre gondolok. a jelentése pedig mi vagy te..

ha nem ez, akkor elnézést:)

2009. dec. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

akkor ez valami szleng szöveg mert,így van leírva a cd-ben is...nem tom.:S

de azért köszi a választ:D

boldog karácsonyt

2009. dec. 21. 21:24
 3/12 anonim ***** válasza:

Igen, ez azt jelenti amit első hozzászóló leírt. Ja igen, és tényleg szleng, ami kiejtés szerint leírva így néz ki.


Találkozhatsz még ilyenekkel is:

sum = some

luv = love

lemme = let me


stb...


A lényeg hogy mindig a kiejtést kell nézni és akkor rájössz mit akar mondani.

2009. dec. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
azt énekli hogy 'What do you..' nekem megvan a CD (amit amerikából tudtam beszerezni) és a dalszöveg is azt írja hogy What do you...
2010. jan. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
az előző vagyok. What do you want from me? - Mit akarsz tőlem? (ezt kimaradt:))
2010. jan. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
What do you....!Ez nem fura egy kicsit???Én mindenhol úgy látom,hogy Whataya want from me vagyis mit akarsz tőlem!!A What do you want from me nyelvtanilag nem helyes mondat!!
2010. márc. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ma 10:38


Na ne mond... az a mondat 100%-ig helyes. Filmekben is hallottam már egy csomószor, de ha rákeresel, akkor is láthatod hogy teljesen rendben van.

2010. márc. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Ok bocs én voltam a hülye,mert rosszul fejeztem ki magam!Nem voltam érthető!Az hogy What do you want from me az általánosságban jelenti hogy mit akarsz tőlem ,de ha úgy mondja hogy What are you want from me akkor a jelen pillanatra érti!És a dalt tekintve a What do you... nem értelmes!Attól függetlenül,hogy nyelvtanilag a való életben használatos!
2010. márc. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
21:43 vagyok. hiába vitatkozol. az eredeti CD kis füzetében ez van: What do you want from me?.
2010. márc. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ha jelen pillanatra utalna akkor az esetleg what are you wantING from me lenne,nem? ...
2010. máj. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!