Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kb. mennyi idő alatt tanulok...

Kb. mennyi idő alatt tanulok meg hamar spanyolul?

Figyelt kérdés
Megszeretnék tanulni spanyolul a lehető leghamarabb már elkezdtem netről, de igy nem olyan jó. De, az alapokat tudom. Kb. mennyi idő, ha mindennap tanulom nagy szorgalommal pl. magántanáről, mennyi idő., mire ugy fogok tudni, hogy ha kimegyek pl. dél amerikába, akkor ne legyen problémám?
2009. dec. 20. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
én a kreatív nyelvtanulás módszerével tanultam meg itthon spanyolul, 7 hónap múlva középfokúztam. sztem nagyon jó,és nem is drága(20000ft), van cd is a kiejtéshez. eleinte nekem fura volt, hogy teljesen máshogy épül fel a szerkezete, de hozzászoktam, és tényleg nagyon jó.
2009. dec. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Attól függ hogy hülye vagy vagy egy zseni ....

Mindenkinek más...

Én 5 hónap alatt, tesóm 9, unokanővérem 2 év ...:D

2009. dec. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!