Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Vki tanul jelenleg a Relaxa...

Vki tanul jelenleg a Relaxa Villám Francia tananyaga alapján?

Figyelt kérdés
Ha igen azon személyek véleményére lennék kíváncsi, illetve arra, hogy hogy tud vele önállóan haladni, van-e tanulótársa stb.

2014. febr. 26. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Én tanulok vele. Középfokú szinten állok amúgy, ez segít gyarapítani a szókincsem és fejleszti a hallás utáni értésem. Igazából én este pihenésképpen hallgatom, nem tematikusan, csak szórakozásból. Annyit vettem észre magamon a használat óta, hogy jobban fejlődött kicsit az érzékem a halláshoz, ami nekem mindig mumus volt.

Szerintem megéri vele foglalkozni, mondjuk én letöltöttem, nem vettem meg, sokallnék érte ennyi pénzt.

2014. febr. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, küldtem neked privit! :)
2014. febr. 26. 18:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Régi kérdés, de én most kezdtem vele tanulni, 8 könyv hanganyaggal (Tangó nem éri meg, angolból és németből megvan. Utálok képernyőn csak egy mondatot látni, jobb, ha hanganyag alapján a könyvet nézem. Meg durván drága, ingyen sem kellene). Az illegális letöltés is jobb lehet, mert újabban egyes nyelveknél újabb kiadás van és kiszedik a szólistákat, nyelvtant, gyakorlatokat, illusztrációkat. +Egybeszedik a könyveket(akit zavart az végig lapozta) Visszafele fejlődik minden.

Viszont a régi szerintem nagyon jó, beszéltetővel. Főleg kezdésnek.

2019. jún. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!