Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol érettségire elég ennyi...

Angol érettségire elég ennyi felkészülés?

Figyelt kérdés
2 éve tanulok angolt, még van 2 évem + fakt. Németet régebb óta tanulok, abból is érettségizek, de az angolt vhogy sokkal jobban megértem beszédben is és irásba is. Elég ennyi felkészülés, ha még otthon is foglalkozok vele?
2009. dec. 3. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:
tanulgasd rendesen órákra, amit kell, érettségi előtt gyakorold a típus feladatokat (régebbi érettségik, meg lehet kapni jó feladat könyveket) ill. tanuld meg a témákat. a nyelvi érettségi egyszerű, jóval könnyebb mint egy nyelvvizsga, szerintem így lazán írhatsz belőle jót.
2009. dec. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én is épp így vagyok. :) Vagyis én 3 éve tanulom, és egy évem van még + a fakt, a németet én is hamarabb kezdtem, de nem szeretem. Angolb*zi vagyok, és én emelt érettségire készülök. :)

Itthon még nem annyira kezdtem el tanulgatni, de megjegyzek mindent, amit hallok, szóval nem is kell itthon tanulnom, van nyelvérzékem, szabályok nélkül értem, mit beszélek/írok, és angolul értem az angol szöveget, nem fejben magyarra lefordítva. :)

Nem tudom, hogy te miylen szintű érettségit akarsz, de ha van hozzá érzéked, akkor meglesz szerintem. :)

2009. dec. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!