Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nehéz az ECL típusú nyelvvizsga?

Nehéz az ECL típusú nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
Holnap megyek ECL nyelvvizsgára, először is szóbelizni, másnap pedig jön az írásbeli része is. Most tettem le egy hete az előrehozott német érettségit (88%-os lett), de nem nagyon törtem magam a felkészülésben. Aggódom, hogy holnap ezzel a tudással nem sok jót fogok elérni. Tapasztalat??? Milyen témákra számíthatok, amikről majd beszélgetnem kell a partneremmel?
2009. dec. 3. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen témák? O.o Ennyire nem készültél fel? akkor ne számíts túl jóra.
2009. dec. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyan, nem nehéz,ha az emelt szintű érettségid ilyen jól ment,akkor ez is tuti sikerülni fog! Ha van kedved,majd írd le hogy ment, és persze sok sikert!
2009. dec. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem-nem, sajnos csak középszintű érettségim van, nem emelt szintű... Amúgy túl vagyok a szóbelin, néha hebegtem-habogtam, néha egész jól ment a beszélgetés, ünnepeket kaptam témának, ami bár épp aktuális, mint karácsony, de semmit sem készültem belőle... Holnap még jön az írásbeli, aztán várhatok az eredményre.... Majd közlöm, milyen lett, azért köszönöm a válaszokat!
2009. dec. 4. 17:09
 4/5 A kérdező kommentje:
Ma tudtam meg, sikerült!
2010. jan. 8. 14:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok :) Nem semmi... más nagyon sokat készül rá és nem sikerül :( Neked meg elsőre :) Biztos a kisugárzás lehet a dologban... :D
2010. ápr. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!