Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik a legjobb angol nyelvis...

Xma kérdése:

Melyik a legjobb angol nyelviskola budapesten?

Figyelt kérdés
Nem erdekelnek a Katedra, euro vagy origo fele nyelviskolak . Inkabb a Berlitz, British Council fele edekel ahol nagyon magas szinten oktatnak hogy akar egy ielts vagy cambrits nyelvizsga is sikerulhessen .

2013. dec. 25. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:

"cambrits", "nyelvizsga"? :)


Ajjajj, problémák lesznek :D (kivéve persze, ha troll vagy ;) )

2013. dec. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Se az IELTS, se a cambrits, sőt még a Cambridge sem szintet jelöl, hanem típust. Tehát az "akár egy...stb" kitétel értelmetlen.
2013. dec. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
bocsi gyorsan akartam választ kapni és teloról irtam ugyhogy bocsi ha nem világos a kérdés. Szeretném megtudni, hogy melyik nyelvvizsgát ajánlanatok egy olyannak aki komoly szinten szeretne tudni angolul, hogy később esetleg külföldi tanulmányokhoz is fel tudja használni .
2013. dec. 26. 01:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Cambridge ajánlott, de megnézheted hogy konkrétan ott (munkahely, egyetem) ahova mész mit várnak Tőled, mert van más nyelvvizsga is, amit kér(het)nek.

A British Council indít felkészítő tanfolyamot rá, és sok otthoni munkát igényel, de megéri. A nyelvvizsga ellen általában azt szokták felhozni, hogy drága, hát ha jól felkészülsz azt elég egyszer kifizetni. Egyszer meg úgyis ki kell más nyelvvizsgát is.

Nyelviskolát illetően nem tudok mit mondani, már párat végigjártam, más módszerrel tanítanak, más az ár is, meg úgy az egész hozzáállásuk az emberhez..

2013. dec. 26. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
.
2014. márc. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!