Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Győrben melyik a legjobb...

Győrben melyik a legjobb nyelviskola?

Figyelt kérdés
Angolból szeretnék nyelvvizsgát.
2013. dec. 1. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Kényeztető nagyajkak 2013 kft. Keress rá nyugodtan.
2013. dec. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces vagy :))
2013. dec. 1. 14:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne csodalkozz a fenti valaszon. Nincs olyan, hogy legjobb..

Kinek mi jon be. Raadasul azt sem irod le milyen szinten vagy. Raadasul mi az hogy legjobb? Legolcsobb? Leggyorsabb? Legrugalmasabb? Milyen nyelvvizsgat akarsz? Mert ez mind befolyasolja a "legjobb nyelviskola" -t. A kerdes kicsit tul altalanos, igy kb. ahany ember annyi valasz.. :P

Az en valaszom >> Nem tudom, nem vagyok Gyori :D

2013. dec. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 webnyelv ***** válasza:
94%

Érthető a kérdés. Nem tudom, miért játssza itt magát mindenki. :D Nyilván olyan nyelviskolát szeretne a kérdező, ahogy hatékonyan megtanítják. Természetesen hasraütés szerűen nem is lehet válaszolni. Arra számíthatott a kérdező, van-e valakinek tapasztalata, tud-e valaki ajánlani valamit.

Nekem sincs tapasztalatom. Nézz szét az interneten, és amelyik a leginkább megnyerőnek tűnik számodra, próbáld azt!

2013. dec. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A hatos-t sokan dícsérik, én még nem próbáltam (már azért sem mert a főnökasszonyból elég volt rendes tanítási időben és még a nevét sem akartam hallani) de vannak olyan tanáraik akiket ismerek és meglehetősen jók.
2013. dec. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
alfa nyelvstudio
2020. dec. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!