Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Spanyolt megéri tanulni?...

Spanyolt megéri tanulni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szerintetek a spanyolt megéri tanulni, meg nehéz? Angolt tanultam általánosban 8 évig kéttannyelvű szinten az elég jól megy, most a németet kezdtem el az is "még" elég jól meg azzal van főként bajom, hogy mikor die/das/der de kezdem megszokni. Van valamennyi nyelvérzékem és elég régóta érdekel a spanyol szerintetek ha szánnék rá időt akkor könnyen/nehézkésen menne?:)
2013. dec. 16. 17:33
 1/2 Zslt ***** válasza:
Ha élelmiszeriparban szeretnél majd dolgozni, akk mindenkéépen előnyt fogsz élvezni azokkal szemben akiknek nincsen legalább egy középfokú nyelvizsgájuk spanyolból. ez persze csak akk igaz, ha neked lesz.
2013. dec. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha érdekel, nyugodtan próbáld meg, mert nem nehéz nyelv, viszont egyre elterjedtebb. Világ talán második vagy harmadik legbeszéltebb nyelve... Talán annyira nem hasznos az üzleti világban... Amúgy is könyebb olyat tanulni, amit saját önszántunkból tanulunk. Segít a többi latin nyelv tanulásában.


Én azt vettem észre, hogy elég könnyen ragadtak rám a dolgok. Persze van 1-2, ami elsőre furcsának tűnhet, de gyorsan hozzászokik az ember. Még egyszer, könnyű nyelv.


Ne feledd hogy sok változata van, de sok különbség nincs köztük, kissé a kiejtés, a hanglejtés, és a nyelvtanban meg a használt és kevésbé hazsnált szavak jelentik a különbséget.

2013. dec. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!