Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol tételt kell írnom :...

Angol tételt kell írnom : Nations, languages <--- ez a címe Nem tudok mit írni (? )

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok, egyszer már beadtam a tételt, de azt mondta, hogy írjam újra. Írtam benne az országunk elhelyezkedéséről, az angol nyelv fontosságáról, a zászlókról, de nem lett jó. Segítetek legalább ötletet adni,hogy mit írjak?
2013. dec. 14. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Írhatnál a gyarmatosításról és hogy sok országban azért beszélik az adott nyelvet mert például Amerika Brit gyarmat volt, vagy lehetne írni spanyolokról, portugálokról és más gyarmatosítókról, vagy az eleve többnyelvű országokról mint például Svájc ahol anyanyelvi szinten beszélnek 2-3 nyelvet vagy hogy Európában egyre több országban több nyelvet is beszélnek.
2013. dec. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Furcsa hogy kezdő angolosnak nem elég egy 1xrű fogalmazás beadása
2013. dec. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Hát a tanárnak nagyok az elvárásai..
2013. dec. 15. 09:45
 4/6 A kérdező kommentje:
És azt, hogy kell angolul írni, hogy : Egyre több országban beszélnek több nyelven is. ?
2013. dec. 15. 09:50
 5/6 anonim ***** válasza:
People speak more languages in more and more countries
2013. dec. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. dec. 15. 10:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!