Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy van ez a mondat angolul?

Hogy van ez a mondat angolul?

Figyelt kérdés
Unod a tekergős utcai versenyeket? Gyere és próbáld ki a Nascar-t ahol nincs más dolgod mint tövig nyomni a gázt és élvezni a sebességet!

2013. dec. 11. 17:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
How do you say this sentence in English?
2013. dec. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Tired of the twisting street races? Come a try Nascar, where there aren't any other things to do, than press the gas up to the hilt and enjoy the velocity.
2013. dec. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
come *and try Nascar bocs elírtam
2013. dec. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
én nem tiredet írnék,hanem boredot egyikhez, kérem,aki erre jár még, gondolja át:)
2013. dec. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A kettes nekem elegge furan hanzik. A "twisting"-et nem hasznaljak utcakra, "Press the gas" ilyet senki nem mond, a "velocity" az tudomanyos, a "speed" sokkal jobban hanzik, "where there aren't any other things to do", ez meg inkabb ugy hanzik, mintha unalmas lenne az egesz.
2013. dec. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
valaki írja már meg rendesen:D
2013. dec. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tired of twisting street races? Come and try out Nascar where there isn't any other business than to push the gas to the hilt and enjoy the speed
2013. dec. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Tired of twisting street races? Come and try out Nascar where there isn't any other business than to push the gas to the hilt and enjoy the speed.

Te meg ne csak oktass hanem írj is valamit ember.

2013. dec. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Oke irok.


Are you bored of racing on crooked streets? Join us and try Nascar! Just floor the gas pedal and enjoy the speed!

2013. dec. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9 a nyerő!

Profi fordítás, (a "push the gas" is jó, de a "floor the gas" abszolút különdíjas.) Úgyhogy én már nem is írok újabb verziót, csak azért szólok, hogy tudj választani.

2013. dec. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!