Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szótárfüzet-program létezik?

Narancs-virág kérdése:

Szótárfüzet-program létezik?

Figyelt kérdés

Olyan programot keresnék, amivel saját szótár"füzetet" tudok a gépen készíteni.

A sima wordl nem az, amire gondolok, olyat szeretnék, ahol abc-be tudom tenni a beírt szavakat, illetve meg is tudom fordítani a "magyar-idegen nyelv" sorrendet "idegen nyelv-magyar" sorrendbe anélkül, hogy az egészet újra kellene írni.


A segítséget, illetve minden tippet elöre is köszönök



2013. dec. 7. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Excel?
2013. dec. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Excelbe beírni tudom, de utána nem tudom abc-be átrendezni, illetve az újabb szavakat a mefelelö helyre betenni.


De ha tudsz tippeket adni, hogy hogyan lehetne megoldani, légy szíves, írd meg.

2013. dec. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kijelölöd az oszlopot ami szerint ABC rendbe akarod tenni a felső szürke A B C D... nagybetűre kattintva, aztán Edit> Sort and Filter (Szerkesztés>Rendezés).
2013. dec. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

KÖszi a választ - ahogy látom, másnak is érdekes volt a válaszod, mer visszakérdezett.


Viszont nem találom az nálam azt a szükre mezöt, amiröl írsz - hol kellene lennie? Hiába jelölök ki egy oszlopot, nincs semmiféle betü, viszont igaz, hogy nem is túlságodan ismerem a programot.

2013. dec. 7. 21:25
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi, idöközben sikerült megtalálni.
2013. dec. 16. 22:01
 6/8 anonim válasza:
2014. jan. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szótanuló program:


[link]


Lehet többféle gyakorlási módot választani, és számon tartja, hogy melyik szót mennyire tudod. Én évekig használtam.

2014. márc. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Van egy nagyon jó, pont olyan amit keresel, ráadásul ingyenes:

English Learner - Angol hangos szótárfüzet:

[link]

2014. ápr. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!