Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Rigós írásbelit lehet BME-s...

Nemo kapitány (V.A.) kérdése:

Rigós írásbelit lehet BME-s szóbelivel kombinálni?

Figyelt kérdés

Felvételi pontszámhoz kellene. Az írásbeli már sikerült a Rigó utcában, a szóbeli meg állítólag könnyebb a BME-n. (Pl. tisztábban szól a magnó, stb, ilyeneket hallottam.)

Minden tanácsot köszönök szépen.


2009. nov. 22. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet, bár azt is mondják,hogy egy bizonyos idő után próbálkozhatsz egy másik típussal.

Szerintem érthetően beszélnek magnón, Telc még gyorsabb. BME passz.

2009. nov. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
én pont fordítva csináltam (BME írásbei, rigó szóbeli) és elfogadták :D csak nem úgy írod be h C nyelvvizsga, hanem h A: és a sorszámát, alá B: annak is a sorszámát.
2009. nov. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

minden akkreditált nyelvvizsga párosítható egymással, legyen az egynyelvű vagy kétnyelvű..

Ha az írásbelid megvan az Origóból (ami az egyik legnehezebb), mindegy hol csinálsz szóbelit. Én is azt hallottam, hogy szóbelin az Origós a legkönnyebb, talán ezzel kompenzálják a nehéz labort :)

szerintem próbáld meg az Origósat, ha nem megy, csinálj másikat. A szóbeli témaköröket megtalálod a honlapokon. Sok sikert!

2009. nov. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudomásom szerint már semmilyen nyelvvizsgát nem lehet kombinálni másikkal (bocs ha tévedek,)pár éve változtatták meg a rendszert azt hiszem.Nekem BME nyelvvizsgám van középfokon, én nagyon barátságosnak, megcsinálhatónak ismertem meg, a szöveg érthető volt, a vizsgáztatók szóbelin is barátságosak.Az más kérdés hogy felsőfokúból Cambridget akarok, mivel külföldön is elfogadják világszerte. Origóról érdemben nem tudok nyilatkozni, de tudtommal rengeteget vesztett a nimbuszából.
2009. nov. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!