Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki lefordítaná GÖRÖGRŐL-MA...

Valaki lefordítaná GÖRÖGRŐL-MAGYARRA ezt a levelet?

Figyelt kérdés

Íme ez a kb. 20 éves szerelmes levél,egy rokonom kapta még anno egy külföldi nyaralás után Görögországból.Mivel a levelet senki sem értette ezért el lett feledve.Mostanság került elő egy szekrény mélyéből.

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2013. nov. 25. 19:10
 1/3 anonim válasza:

Kedves Ágnes!

Örülök hogy megkaptam a leveledet. Sajnálom, hogy nem írtam, de sok dolgom volt és máshol járt az agyam. Nem felejtettelek el titeket. Nem tudom biztosan, lehet hogy 1 hónap múlva, május végén Budapestre megyek. Ha jövök átírom neked vagy telefonálok és találkozunk a közelben.


Bocsi, most nincs nagyon időm, meg hát nem is mindent tudok elolvasni. Ja a helyesírásról meg ne beszéljünk...

Azért remélem tudtam valamit segíteni :)

14/L

2013. nov. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Valaki a teljeset?
2013. nov. 26. 16:55
 3/3 anonim válasza:
hahahhahahah ez tele van helyesírási hibával görögül.......... ezt valami nagyon analfabéta vagy irástudatlan írhattaaaa..... valami pasi akarja lerázzni azt akinek szól...hihihihii
2014. jan. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!