Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angliába szeretnék menni....

Angliába szeretnék menni. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Hali! 19 vagyok, angolt tanulok már pár éve, elég jó nyelvérzékem van. De a jövőmre való tekintettel szeretném ezt még jobbá és jobbá tenni. Arra gondoltam, hogy egy pár hetet eltöltenék Angliába, vagy legalábbis az egyesült királyságban. Keresgéltem, találtam mindenféle oldalakat, ahol családoknál kb 300 fontból meg lehet lenni 4 hétig egy főnek, meg még munkát is szereznek meg minden... de nem tudom hogy ez igy jó e vagy sem.


Olyan emberek tapasztalataira lennék kíváncsi, akik már mentek ki oda. Esetleg weboldalcímeket is írhatnátok, vagy hogy hogyan kerültetek oda ki, ki és mi által.


A nagy-britannia.com oldalon találtam érdekes dolgokat, fentebb is onnan idéztem, érdekelne minden vélemény. Köszi előre is!


2009. nov. 16. 18:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szia. én au pairként jöttem ki. És szerintem így lehet a legobban. a családot a www.aupair-world.net en találtam. ha kell több infó akkor nyugodtan írj emailt!!
2009. nov. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!