Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol ECL felsőfokú nyelvvizsg...

Angol ECL felsőfokú nyelvvizsgára hogyan lehet otthon tanulni?

Figyelt kérdés
Járok nyelvtanárhoz, de szeretnék itthon is készülni rá, tudtok olyan oldalakat, ahol pl fönt van sok szóbeli tétel vagy csak módszert amivel külön erre a típusra lehet készülni?

2013. okt. 31. 23:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én az Exam Fright Killer 50 advanced topics-ból készülök a szóbeli részre (is), illetve beszereztem ECL kiadványt is, amelyben minta vizsga-feladatsorok vannak.
2013. nov. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia. én is az ecl-lel küzdök, szintén felsőfokon. voltam októberben vizsgázni sajnos nem sikerült. :( ha még nem voltál és kérdésed lenne hogy milyen a vizsga írj privátot nyugodtan.
2013. nov. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!