Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy lehet, hogy egy angol...

Hogy lehet, hogy egy angol kéttan iskolában megutáltatják az angolt a tanulókkal?

Figyelt kérdés
Karinthy
2009. nov. 11. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:

a kéttannyelvű sulikban rengeteg angolt kell tanulni, nem lehet hogy csak túl sok az óra és besokallsz néha?

Nem hinném,hogy az lenne a cél, hogy megutáljátok az angolt.

2009. nov. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát gondolom úgy, hogy szar a tanár. Vagy nem tanít semmit, vagy nem tanít jól. Nem hiszem, hogy minden tanár ilyen lenne a sulitokban.(ha egyáltalán ez a probléma, mert azt nem írtad le :D)
2009. nov. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem sokallok be, mert tudok sokat tanulni és jól is állok, a második nyelvemet sokkal szívesebben tanulom és másoknál is tapasztaltam, hogy ki ne állhatják sz angolt
2009. nov. 11. 20:19
 4/6 A kérdező kommentje:
csak érdekel, hogy a külsősök hogy látják, vagy valaki, aki nem karinthys
2009. nov. 11. 20:20
 5/6 anonim ***** válasza:

De ha nem írod le pontosan, hogy mi az amitől utálják a kéttant, akkor csak találgatni lehet.

Egyébként meg minek megy valaki angol kéttanra, ha utálja ezt a nyelvet.

Nem tudom, hogy most hanyadikos vagy, de ha elsős, akkor valamilyenszinten megértelek, nekem is elég szar volt az első évem. Előtte németet tanultam, angolhoz közöm nem volt, és rajtam kívül ketten voltak még az osztályból akik szintén nem tanultak még angolul,szóval volt mit behoznunk. Az sem segített, hogy ugye a szavakat tök hülyén ejtettük, mindenki kiröhögött, és emiatt egy ideig nem is igazán mertem beszélni.

am második válaszoló vagyok :D

2009. nov. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én csak általánosba járok és 7 éve tanulok angolt, de őszintém gyűlölöm, utálom. Valahogy ennyi idő alatt megutáltam, de nem tudom miért.
2010. ápr. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!