Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol és Olasz után, Ti...

Angol és Olasz után, Ti melyik nyelvet választanátok? FRANCIÁT vagy SPANYOLT?

Figyelt kérdés

2013. okt. 5. 08:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Franciát. :) Igazából mindkettő jó választás, én franciául tanulok és értem az olaszt. Nagyon hasonlítanak egymásra a nyelvek, szóval amelyik neked jobban tetszik. Franciát kevesebben beszélik. :)
2013. okt. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mind a kettőt
2013. okt. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben jártam, spanyolt választottam mert állítólag angol után könnyű megtanulni. Pár szónál a rendhagyó alakot be kell magolni keményen, de ha az megvan többi szerintem könnyű.


Franciát nem ismerem de több ismerősöm tanulja és szereti, úgyhogy azzal se járnál rosszul.

2013. okt. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
Spanyolt, de csak mert imádom, a franciát még ki nem állhatom. Én angol és portugál után választottam. Ha a francia tetszett volna, azt választom. Mondjuk szerintem kicsit nehezebb, mint a spanyol, de ha tetszik, úgyis megtanulod.
2013. okt. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

A FRANCIA nyelvet választanám:

- Könnyen tudnál vele haladni, hiszen az írásképe alapján már sok szó felismerhető.

- Európán belül jobban ki lehetne használni.

- Ha esetleg közszférába kerülsz, akkor az angol és német mellett a francia az a nyelv, melynek a nyelvvizsgájáért járhat a nyelvvizsgapótlék.

- Bár a kiejtését keményebb megtanulni, de szebb!

2013. okt. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
A szebb szubjektív dolog, szerintem pont hogy ronda.
2013. okt. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
én tanulok olaszt is és angolt is, és én franciául szeretnék majd még tanulni. :))
2013. okt. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Spanyolt!
2013. dec. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!