Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol nyelvvizsgát szeretnék...

Angol nyelvvizsgát szeretnék tenni, de iskola nélkül!?

Figyelt kérdés
Rendszeres külön óráim vannak magán angol tanárral+ a suliban is tanulom az angolt. Elég jó vagyok belőle, szeretnék középfokú vizsgát tenni. De a nyelviskolákba ha beiratkozom akkor ott is külön órákat kell venni, amit nem szeretnék. Hogyan lehet nyelvvizsgát tenni, elengedhetetlen,hogy egy nyelviskolában ilyen 50 órákat kelljen venni. Csak szimplán vizsgázni szeretnék, azt hogy??

2013. szept. 28. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem kell hozzá nyelviskola, csak simán vizsgázni jelentkezel, ezt megteheted. Az hogy ami nyelvvizsga helyet Te ismersz egyben nyelviskola is (mert nem feltétlenül van minden nyelvvizsga helyen így) egy dolog.

Attól még nem kell tanfolyamra járnod vizsga előtt, semmi sem kötelez rá.

2013. szept. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem qrtam volna el annyiszor a német nyelvvizsgámat ha azonnal találok egy normális tanárt aki célirányosan felkészít.


Tehát nem sok óra kell hozzá hanem egy ehhez értő tanár

2013. szept. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én anno 100%-ig különtanárral készültem fel a nyelvvizsgára (mivel sajnos a suliban elég síralmas volt a nyelvoktatás színvonala) és elsőre meg lett. Csak annyi kell hozzá, hogy megbeszéled a tanároddal, hogy te most nyelvvizsgára szeretnél felkészülni és akkor nyelvvizsgafeladatokat oldotok meg. :)
2013. szept. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!