Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Végzett el már itt valaki...

Végzett el már itt valaki nyelvtanfolyamot munkaügyin keresztül? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Pár hónap az egész, meg lehet csinálni? Nehéz volt? Mennyi ideig tartott? Ha nem sikerül ki kell fizetnem az árát?
2009. nov. 7. 14:33
 1/3 A kérdező kommentje:
Valaki??
2009. nov. 7. 17:16
 2/3 anonim ***** válasza:

én középfokú németen volta, a csoport 25 fős volt. Ez kicsit sok a nyelvtanuláshoz. Abból is látszik, hogy az első vizsgán csak 5en mentek át, a következőn pedig ketten. Ezekután ki kellett fizetni a díját, ami 50.000 ft volt.

Az oktatásról: hát.. én jobb tanárokra számítottam, és mivel délután/esténként voltak az órák, elég nehéz volt készülni másnapra.

2009. nov. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Hú, ez elég extrém! Ettől félek én is :( Nem merek jelentkezni ilyenre...pedig jó lenne
2009. nov. 11. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!