Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol találok német nyelvű...

Hol találok német nyelvű filmeket (magyar felirattal)?

Figyelt kérdés
A némettanárom javasolta, hogy nézzek filmeket, mert sokat lehet belőlük tanulni. Eddig csak háborús filmeket találtam, ami egyáltalán nem köt le :-(
2013. szept. 19. 15:24
 1/1 Evele123 válasza:

Én régebben vettem pár DVD-t, pl. Csajok a csúcson, hitler utolsó napjai, Hangyák a gatyában. Azon be tudtam állítani a német feliratot ill nyelvet is, utána átállítottam magyarra, hogy megtudjam, mit nem értettem... Ilyen DVD-ket a megfelelő boltokban már pár száz forintért is kaphatsz, csak tudni kell, hol keresd.


A UPC digitális adásán (mediaboxal) belül is van pl. Da Vinci Learning adó, ott adják a Felfedező-Expressz (Forscher-express)c. ismeretterjesztőt. Átállíthatod magyarra vagy németre a hangját.


Remélem, tudtam segíteni.


Üdv. Evele

2013. szept. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!