Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Leforditanatok par mondatot...

Leforditanatok par mondatot magyarrol nemete? Bovebben lent

Figyelt kérdés

sziasztok! kerlek segitsetek,nem igazan tudok nemetul.. sokatjelentene: A nyaram unalmasan idult,de végül egész jó lett.Sok felejthetetlen emlékem maradt.A nyáron sokat számítógépeztem,általában videókat néztem,másokkal írtam vagy zenét hallgattam.Augusztusban meglátogattuk a testvéremet Magyarországon

Sokat beszélgettünk,nevettünk és jól éreztük magunkat.A tv-t is sokszor néztem.Általában sorozatokat vagy dokumentumfilmeket néztem de zenecsatornákat is néztem.Sokszor hajnalig tv-ztem.Sokszor 1kor vagy 2kor keltem fel,mert nemkellett időben kelnem.

A szüleiimel is sokat beszéltünk arról,hogy milyen iskolába szeretnék menni.Remélem oda fogok járni.

A nyár nagy részét a barátaimmal töltöttem. Kutyát sétáltattunk,vagy csak sétáltunk,de volt,hogy versenyeztunk fagyievesben.

Sokat vásároltunk,általában ruhákat.

Amikor a barátnőm Bécsben volt,hajnalig írtunk hogy milyen ott,hol voltak,mit vettek stb.A nyár végén a szüleimmel es a barátaimmal voltunk a bucsuban.vettunk karkotoket,ultunk a break dance-ben ,voltunk a fürdőben ahol láttuk a tűzijátekot,ott ittunk kolat,ettunk tokmagot. Kozben pedig beszelgettunk es hallgattuk a zenet . Utána vettunk heliumos lufit es beszivtuk a heliumot. ..A nyar itolso heteben csak pihenten,tudtam hogy nemsokara iskola..

Igy telt a nyaram,remelem a kovetkezo is ilyen jo lesz .

///////// PRATERITUMBA! KERLEK !



2013. szept. 8. 14:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!