Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valakinek nincs kedve együtt...

Valakinek nincs kedve együtt felkészülni német középfokú nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Milyen szinten vagy most? Miből és hogyan képzeled a tanulást? Érdeklődve várom a válaszodat! :)

2013. aug. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én épp felkészülési stádiumban vagyok. Hogyan érted azt, hogy "együtt felkészülés"? Miben nyilvánulna meg? :)

2013. aug. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne. :) Jövő nyáron tervezek nyelvvizsgázni, előtte tavasszal érettségizni. Hogy érted az együtt felkészülést?
2013. aug. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


3 éve érettségiztem németből és elég sokat felejtettem és fél év alatt szeretnék felkészülni a nyelvvizsgára.

Tulajdonképpen nekem nem is tanárra lenne szükségem, hanem valaki(k)re, akik motiválnak. Ha tudom, hogy X időre meg kell lenni pl. egy feladatnak, vagy át kell nézni egy nyelvtant, mert más is átnézi, akkor máris szívesebben állok neki, mint így egyedül, hogy csak tologatom magam előtt a dolgokat.


Szóval én arra gondoltam, hogy összefoghatnánk páran, és megbeszélnénk, hogy miből mikorra készülünk fel. Átnézhetnénk egy feladatsort, ha valaki valamit nem ért, azt a másik elmagyarázhatná stb.

Neten pl. fent van az összes közép és emlet szintű német érettségi, de nekem is nagyon sok tesztes feladatom van.

Így van valakinek kedve hozzá?

2013. aug. 24. 14:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Phu hát akkor én inkább passzolnám, már nincs kedvem átrágni újra magam az egész nyelvtanon, nektek viszont sok szerencsét és szorítok, hogy sikerüljön! :)
2013. aug. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!