Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan kell postai úton TELC...

Hogyan kell postai úton TELC nyelvvizsgára jelentkezni?

Figyelt kérdés
Jelentkezési lapot lehet letölteni a telc.hu-ról, de ott a vizsgaközpontjuk adatai vannak. Én pedig vidéken szeretnék nyelvvizsgázni. Azon hova kell írni, vagy milyen lapot kell kitölteni ahhoz, hogy a másik helyen tudjak vizsgázni?

2013. júl. 5. 12:30
 1/2 anonim ***** válasza:

én Szolnokon voltam, bementem az ottani vizsgaközpontba, onnan hoztam el jelentkezési lapot és a csekket, befizettem, és a befizetést igazoló szelvényt el kellett küldeni a jelentkezési lappal


Szóval, be kell menned oda, ahol szeretnél vizsgázni

2013. júl. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Na pénteken délután nekem is sikerült elintéznem. :D

Bementem arra a helyre ahol vizsgázni szeretnék. Ott kaptam jelentkezési lapot (de ugyanazt le lehet tölteni a telc.hu-ról) meg kaptam csekket is. A csekket befizettem a postán. Utána vissza kellett vinnem a csekket a jelentkezési lappal együtt és lefénymásolták. Visszaadták a csekket, és mondták hogy vigye4m majd magammal a vizsgára. Ennyi volt. És köszi a választ is. :)

2013. júl. 7. 12:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!