Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Javítsátok ki légyszi, emrt...

Javítsátok ki légyszi, emrt holnap dolgozatot írok! (? )

Figyelt kérdés

What do you think about the computers?


Nowadays we can find computer every houses. Computer is the best electronical tool what researchers have ever developed. We can use it everywhere, in our work or in school. We can practise for tests before lessons in the school, and if we work with computer in our work, we can spend more time with our family, because we do not need to sit in the office all day. Besides, computers are save many papers, because we can save the file to the computer, and do not need to write it to a paper.


I agree with you, but what are you thinking about the computer\'s radiation, researchers have demonstrated that computers are cause cancer?!


That\'s correct, but I think this wouldn\'t cause cancer if people didn\'t use it for a long periods of time.


2009. okt. 11. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:

IN every house - kell az elöljárószó, különben nem világos a mondat. "Houses"-t nem mondunk.

THAT, "what" helyett

RESEARCHER helyett jobb lenne az EXPERTS, bár a researcher sem rossz, csak fura.

WITH "A" COMPUTER, kell a névelő

COMPUTERS SAVE, "are" nélkül

COMPUTERS CAUSE CANCER, "are" nélkül

LONG TIME, "periods of" nélkül, a LONG elé sem kell "a"

2009. okt. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

További adalékok, ha még ma este megnézed:

we can find A computer

THE computer is...

in our work... helyett: at work or at school

a 3. sorban az in our work-öt hagyd ki (work in our work - ez nem jó)

A "save files to the computer" nem jó, ha már mindenáron, akkor on legyen, de a legjobb csak a save files magában.

write it on paper: nem to és a paper nem megszámlálható, mert anyagnév

What do you think about - nem folyamatos

radiation után kettőspontot tennék

demonstrated helyett inkább found

it wouldn't cause cancer

A végéről nekem az a véleményem, hogy for long perods of time. (for long time nem jó, oda kellene a névelő)

Nem te kérdezted pár napja, hogy mik a kompjuter előnyei és hátrányai? Arra is válaszoltam.

2009. okt. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyet kifelejtettem: many papers helyett a lot of paper, mert mint írtam, a paper nem megszámlálható.

Jelezz vissza, hogy hanyas lett.

2009. okt. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!