Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Német B2 nyelvvizsga?

Német B2 nyelvvizsga?

Figyelt kérdés

Telc, illetve Euro között vacillálok. Gyengéim közé tartozik a hallásértés, ami nagyon nem megy. Emellett a szóbelitől is félek, mivel nagyon ideges típus vagyok. Negatívumot jelent, hogy a Telcnél ugye csak egyszer lehet meghallgatni a szöveget, de egyébként sokan ajánlják ezt a nyelvvizsga-rendszert. Euroról kevesebbet tudok. Már mindkét nyelvvizsga-rendszer netes oldalát nagyon átnéztem, de mégsem tudok dönteni.

Minden személyes tapasztalatot, élményt szívesen várok. Fontos lenne, hogy végre dönteni tudjak. Mindkét feladattípust megcsináltam, és kb. ugyanannyi pontszámmal. Szóval írjatok tapasztalatokat, élményeket, bármit a nyelvvizsgával kapcsolatban!



2013. jún. 17. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Válaszd az Eurot. Nem veszíthetsz vele, ha ugyanolyan jól megy mint a Telc. De legalább kétszer hallod a szöveget.
2013. jún. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én TELC-en voltam. Én is úgy voltam vele, hogy a hallásértés lesz a legrosszabb, ahhoz képest kicsit meglepődtem, amikor megláttam, hogy az lett a legjobb. Mondjuk euro-t nem ismerem, de a telcet azt ajánlom, szerintem egész könnyű volt.
2013. jún. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mesélnél még róla, hogy mi volt pontosan? Bármit. Nagyon megköszönném, akár privátba is! :)
2013. jún. 19. 17:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!