Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy van németül az "A csoki...

Hogy van németül az "A csoki amit küldtem cukormentes. " mondat? (Fontos! )

Figyelt kérdés
Más megfogalmazásban is jó (pl. cukorbetegek is tudják enni) vagy ahogy könnyebb, csak minél előbb kellene.
2013. máj. 28. 09:40
 1/7 A kérdező kommentje:
Ich habe Dir eine ungarische Schokolade gesandt, die zuckerfrei ist, also kannst du auch essen. Ez így helyes?
2013. máj. 28. 09:49
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem:


kannst du die auch essen.

2013. máj. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ich habe Dir eine ungarische Schokolade gesandt, die zuckerfrei ist, also kannst du auch essen.


Die Schokolade, die ich gesendet habe, ist zuckerfrei, damit du die auch essen kannst.

2013. máj. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

vagy



Die Schokolade, die ich dir gesendet habe, ist zuckerfrei, damit du die auch essen kannst.

2013. máj. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Die Schokolade ist auch für Diabetiker-
2013. máj. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Die Schokolade ist ohne Zucker.

Du kannst sie ruhig essen

2013. máj. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, bár már sajnos elküldtem máshogy. Én a múltidőt gesandt-nak írtam, mert a szótárban az volt. Az akkor nem jó? Van gesendet is, de az kicsit mást jelent a szótár szerint.
2013. máj. 28. 16:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!