Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Itthon angol tanulás a nulláró...

Itthon angol tanulás a nulláról kezdve hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
Nyáron Londonba mehetek dolgozni és angol nyilván kell hozzá. 19éves elmúltam és soha életemben nem tanultam angolt csak németet. Iskolába ugyan járok de ott nincs lehetőségem angol tanulására. Valaki esetleg tudna valami megoldást arra , hogy teljesen az alapokról pár hónap alatt felfejlesszem angol tudásom olyan szintre hogy állásinterjún illetve a mindennapokba megálljam vele a helyem. Nyilván nem várok nagyon nagy csodát:)

2013. máj. 26. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Tanárhoz azonnal!


De jóhoz! Pár hónap az nem túl sok egy állásinterjúhoz...

2013. máj. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehetetlenség. Fel lehet készülni középfokra az ilyen idegölő nyelvtanfolyamokkal, de az nem valódi nyelvtudás. A nyelvvizsga sose nyelvtudást mér, csak betanult típusfeladatokat. De ha lesz alapod kint úgy is megtanulod. Szóval a nyelvtant tanuld!
2013. máj. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1. voltam:


Attól függ egyébként, hogy azon az interjún milyen nyelvtudást várnak el. Ha folyékonyan kell tudni beszélni és nem elég csak makogni akkor sztem ez felejtős.


Kivéve ha nyelv-zseni vagy.

2013. máj. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ha érdekel, akkor e-mailba tudok segíteni, írok egy kis nyelvtant neked meg ilyeneket :) 1-1,5 év alatt megtanultam nagyon keményen angolul, hogy még Angliában sem volt akkora gondom:)
2013. máj. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
annyi kell egyenlőre h megélni emgtudjak segitségem lesz odakinnt is barátom kinnt van nem egyedül vaktába mennék. de nyilván saját lábamon is kellen állni mer helyettem nem mehet állásért. de én oylan állásban gondolkozom mint kukás vagy mosogató ahol nem kell nyelvtudás. nekem kis induló tőke kell h álmaim közelebb kerüljenek.
2013. máj. 27. 22:24
 6/7 anonim válasza:
Szia, én is most kezdtem a 0-ról. Az openwingsenglish.hu oldal szerintem nagyon hasznos, a legalapvetőbbeket, amiket tudni kell ott megtalálod.
2013. jún. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
itt pedig remekül összegyűjtik a fontos szavakat, több témában van fennt http://www.youtube.com/watch?v=jc5UuR6ykzg
2013. jún. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!