Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van-e lehetőség arra, hogy...

Van-e lehetőség arra, hogy aki vidéken vizsgázott HAMARABB átvegye a bizonyítványát a vizsgaközpontban, Bp-n?

Figyelt kérdés
Tehát a kérdés hogy át lehet-e venni a bizonyítványt Bp-n, mint azt kiküldenék vidékre? Tudom ügyfélszolgálatot kell hívni, de épp ünnep van mindenhol. Szeretném tudni mire lehet számítani...
2013. máj. 19. 23:09
 1/2 anonim ***** válasza:
valószínűleg nem tudunk neked segíteni, tekintve, hogy nem tudjuk, melyik vizsgaközpont, stb, szerintem ez helyenként változó. egy napot még kibírsz, hogy felhívd őket és kiderüljön. szerintem elképzelhető.
2013. máj. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

TELC

Azt mondták, hogy nincs lehetőség, csak a vizsga helyszínén. Bár lehet valami újonc ügyfélszolgálatis volt, mert a dátumokkal sem volt képben.


Valaki járt ez ügyben ennél a központnál? THX

2013. máj. 21. 16:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!