Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyáron angol tanulás? Bajba...

Nyáron angol tanulás? Bajba vagyok? Hova lehet menni? Többi lent -> Help me! Please.

Figyelt kérdés

15 éves vagyok most jelenleg egy gimnáziumba tanulok ahol heti 15 angol órám van egy héten. Az iskola elő írta hogy 11 év végén le kell tenni a B2 angol nyelvvizsgát. Tehát nekem az egész nyáron angolt kell tanulom hogy meg tudjam majd ezt csinálni.

A szüleimmel sokat gondolkoztunk hogy ezt hogy lehetne megoldani....több variáció is volt

1,Keresni egy nyelviskolát

2,Keresni egy fiatalabb tanárt aki minden nap beszélget velem angolul

3,Ki menni Angliába és ott valamilyen táborba elmenni

Sok-sok variáció! Nekem nagyon el kellene döntenem hogy mit lehetne ezek közül választani ...szerintetek melyik a legjobb módszer?

A szüleim támogatnak engem mindenben minden téren(agyagilag,fizikailag is)

Viszont én találtam egy nagyon jó tábort de akár mennyi támogatást kapok is azt nem nagyon szeretnék ha kimennék az országból de ez még a kisebbik baj nem szeretnék ha családhoz mennék ki mert ha a család lusta és nem érdekli őket hogy mi van velem akkor meg ott ülök a szobába és nem használom a nyelvet...de nagyon szeretnék meg persze a bisztonság is nagyon fontos...nagyon szeretnék megtanulni angolul és a nyár nagyon jó lenne erre hogy a mostani tudásomat erősítsem:) kérlek segítsetek! Bármi ötlet jöhet:) Köszönöm hogy elolvastad:)



2013. máj. 19. 15:16
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Budapesten lakom:) vannak tanár ismerőseim:)(de ők nyárra nem vállalnak mert vannak gyerekeik) a 20 év körüli pedig azért hogy korosztályba ne legyen annyira távol és mondjuk a mindennapi találkozásnál tudjuk miről beszélni:) de lehet fiatalabb is csak nálam jobban tudjon angolul:)

köszönöm a sok választ! ha van valakinek még akkor írjon:) milyen oldalak ? linket kérhetnék ? :)

2013. máj. 20. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!