Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » HOlnap megyek nyelvvizsgázni!?

HOlnap megyek nyelvvizsgázni!?

Figyelt kérdés

már 4x megyek..pedig sok éve tanulok angolt..és

nagyon készülök ráde valahogy nem akar összejönni

mire figyeljek?


2009. okt. 2. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
melyik résszel van baj? írásbeli, szóbeli v mindkettő? melyik nyelv, melyik nyelvvzsiga? hogy készültél rá eddig?
2009. okt. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Folytatom a kérdésort: tanárral tanultál? A tanár javasolta, hogy menj vizsgára?
2009. okt. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
13éve tanulok angolt heti 6órában..szakközépben első évben heti 12volt jártam, két hónapos tanfolyamra..külön más tanárhoz is igen javasolták..voltam origó és társalkodón is szóbeli nyelvizsgám sikerült 2xra-de irásbeli vel gondok vannak holnap ECL-re megyek..ezen még nem voltam
2009. okt. 2. 22:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ECL a könnyebbek közé tartozik, hátha most sikerül, ez nem olyan, mint az origó, az túl nyelvtanos. Majd írd meg, milyen lett, legalább érzésre.
2009. okt. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

megvolt..voltam..hát a

többihez képest érzésre könnyebb..talán jobb lett..

remélem most meglesz.........

de jó lenne:D

2009. okt. 3. 11:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!