Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit jelent az, hogy valakinek...

Mit jelent az, hogy valakinek jó a nyelvérzéke?

Figyelt kérdés
Tehát ezt csak akkor mondhatja el magáról valaki, ha tanulás és gyakorlás nélkül is tapadnak rá az információk, és nincs szüksége segítségre az elsajátításhoz, és játszi könnyedséggel végzi el bármelyik nyelvszakot az egyetem és a főiskolán?

2013. máj. 12. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy az adott nyelvet gyorsan és könnyedén el tudja sajátítani.
2013. máj. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent az, hogy jó?


Nem csak akkor lehet mondani valakire, hogy jó a nyelvérzéke, ha játszi könnyedséggel végzi el az összes nyelvszakot, hanem akkor is ha könnyen tanul nyelveket, és ötösre teljesít belőlük.


Amit a kérdésben írsz, az olyan, mintha valaki csak akkor lehetne jó matekból, ha sorra nyeri a diákolimpiákat, az egyetemek közti matekversenyeket, és az Abel-díjakat meg Fields-medálokat.

2013. máj. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

a nyelvszakon nem a nyelvet tanulod, azt addigra már megtanultad magas szinten, hanem a nyelvről.


de amúgy azt jelenti, hogy, erőfeszítés nélkül jól megy neki a nyelvtanulás, érzi, hogy hogyan jó valami nyelvtanilag, stb. nekem se volt igazán gondom vele, és nyelvszakot is végeztem.

2013. máj. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy könnyen tanul nyelvet. De ennek feltétele, hogy jól ismerje anyanyelvének a nyelvtanát. az egyik ember a matematikát tanulja könnyen, a másik a sportban tehetséges, és van, aki a nyelveket tanulja könnyen.
2013. máj. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!