Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek az jó vagy nem ha...

Szerintetek az jó vagy nem ha valakinek van jó nyelvérzéke, de úgy hogy szinte semmi máshoz se ért?

Figyelt kérdés

Én lennék ez a valaki.És annak nagyon örülök hogy nagyon jó nyelvérzékem van,több nyelvet tanulok,a kiejtésem se rossz és így tovább.Viszont közbe nem értek sok máshoz,a kémia például néha szenvedés volt és a többi se olyan fényes.


És a nyelveken kívül igazából nem sok máshoz van kedvem,de ha meg néhány rossz jegy becsúszik akkor már gáz mert elég erős suliba járok.

Ebből ki lehet mászni valahogy jól?Ti mit tennétek?


2012. okt. 22. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hogy jó a nyelvérzéked, és szereted is tanulni- majd ilyen irányba menj tovább, kellenek a nyelvtudók sok helyen tolmácsnak, fordítónak. * Ha van esetleg olyan osztálytársad, akivel jóban vagy és neki meg pont fordítva: a reál tárgyakhoz van több érzéke, és a nyelvekhez kevesebb, tanulhatnátok együtt, egymást kölcsönösen segítve. Az nagyon jó lenne, mert amikor segítesz akkor benned is elmélyül az a tudás- mert az még több, tudni valamit és tudni "átadni".
2012. okt. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel én is így vagyok, és örülök neki. Kivételes ez a tehetség, bár néha nagyon egyedül érzem magam a nyelvtanulási mániámmal, a környezetemben ugyanis nem nagyon vannak olyan emberek, akiket érdekelnének a nyelvek.


Mivel másban nem vagyok ennyire jó, nem kerültem be egyetemre. Most szakmát tanulok, aztán arra gondoltam, hogy az ezzel a szakmával kapcsolatos tanulmányaimat külföldön fogom folytatni. Így mindenféleképpen nyerek :)

2012. okt. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!