Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Koreaiul szeretnék tanulni,...

Koreaiul szeretnék tanulni, de nem tudom hogyan álljak neki. Van esetleg olyan könyv ami kezdőknek szól? Vagy esetleg online vagy letölthető nyelvleckék amikhez jár hanganyag? Aki tanul (t) ő hogyan csinálta?

Figyelt kérdés
Szombathelyen élek és hiába kerestem, nem találtam olyan nyelvsulit ahol van ilyen oktatás.Angolul és németül tanulok így talán egy idegen nyelvű könyv vagy oldal nem okozna nagy nehézségeket. De jobban örülnék ha magyar lenne.

2013. máj. 11. 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
A kiejtés miatt mindenképp javallott a tanár. Ha nincs a közelben, én biztos nem kezdeném el, mert veszett fejsze.
2013. máj. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem a barátnőm tanul, én csak az ilyen nagyon alap dolgokat tudom videókból, meg sorozatokból:D Mindenesetre ő magántanárhoz jár, esetleg elkérhetem a számát, ha érdekel.

Ezen kívül tudom ajánlani ezt az oldalt az alapokhoz, bár nekem végül nem volt erőm elkezdeni, szerintem egész jó: [link]

És itt egy másik is, ez olyan szókincs bővítő oldal: [link]

2013. máj. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát szerintem én megpróbálom :)

Köszönöm a linkeket, nagyok jók :)

a magántanár itt van Szhelyen?

2013. máj. 11. 17:47
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem, budapesti, csak gondoltam hátha éredekelne még így is.:)
2013. máj. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem, sajnos egy picit messze van Budapest, de köszönöm.
2013. máj. 11. 21:27
 6/10 anonim ***** válasza:
talktomeinkorean.com :)
2013. máj. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Negyelicki Petra válasza:

[link]

Én ezen az oldalon tanulik egy idelye koreaiul, és nagyon jó! A leckék végén mindíg van egy link ami a hanganyagot tartalmazza, az az oldal a Talk To Me In Korean!

2013. jún. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. jún. 10. 21:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem a kiejtés a nehéz. Hallgass koreai hanganyagokat, rengeteget le lehet tölteni, utánozd, menni fog.
2013. jún. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D
2013. júl. 8. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!