Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Telc angol középfok, aki volt...

Telc angol középfok, aki volt már vizsgázni, megírná, hogy milyen prezentációtémákat kapott?

Figyelt kérdés
Miről kellett vitatkozni. és mit kellett szervezni? Továbbá, mik fordulhatnak elő. Élmények, tapasztalatok. Köszönöm!
2013. ápr. 26. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
én a könyveset kaptam. volt egy tanulmány, hogy a fiúk drágábbak, mint a lányok a szülőknek, és erről kellett vitatkozni, szervezni meg meglepetés szülinapi partit. a szóbelit ne izguld túl, igaz, én még nem tudom az eredményem, de nem volt nehéz
2013. ápr. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

prez.: koncertélmény és kedvenc műalkotás közül lehetett választani

újságcikk: xy városban rendeztek egy randiversenyt, na ez vacak volt, erre kaptam a legkevesebb pontot (arról beszélgettünk,h jó-e a villámrandizás)

mondjuk az előző turnusban még rosszabb volt: vmi csúnya emberke baltával ölte az embereket a vonaton,de nem akarom,h izgulj,h vmi hasonló hülyeség lesz

szervezés: ír barátaid jönnek látogatóba, még sosem jártak Mo.-n, mutasd be nekik Pestet, szervezz kulturális meg mindenféle pr., akk is ha ESIK az eső!

2013. ápr. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
te jóó ég :) köszi a válaszokat. akkor mondhatni, bármi előfordulhat. az első válaszoló gondolom most volt áprilisban, második válaszoló, te mikor voltál?
2013. ápr. 27. 12:34
 4/7 anonim válasza:

én is most volt áprilisban nekem

kúltura vagy valami kreatív amiben résztvettem valamelyikről kellett beszélnem szöveg az egyenruha volt másik pedig álarcos/jelmezes partit kellett szervezni

2013. ápr. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem könyv volt. A vitatkozós pedig valami olyasmi h egy családapa tönkre ment anyagilag mert a gyerekeinek minden hülyeséget kifizetett. Szervezni pedig ifjúsági fesztivált kellett.
2013. ápr. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok: én tavaly előtt októberben voltam.
2013. ápr. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Sikerült a vizsgád? Hogy érdemes felkészülni?
2013. ápr. 28. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!