Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Leforditsa valaki nekem ezt...

Leforditsa valaki nekem ezt az egyszerü angol történetet?

Figyelt kérdés

Choose the Right One


A young man excitedly tells his mother he's fallen in love and going to get married. He says, "Just for fun, Ma, I'm going to bring over 3 women and you try and guess which one I'm going to marry."


The mother agrees.


The next day, he brings three beautiful women into the house and sits them down on the couch and they chat for a while. He then says, "Okay, Ma, guess which one I'm going to marry."


She immediately replies, "The one in the middle."


"That's amazing, Ma. You're right. How did you know?"


"I don't like her."


2013. ápr. 17. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Válasz ki a helyeset.


Egy fiatal férfi izgatottan mondja anyjának, hogy szerelembe esett, és megházasodik.

-Anya, csak a poén kedvéért áthozok 3 nőt. Te találd ki, melyikőjüket veszem el feleségül! - mondja, és az anya beleegyezik.


A következő nap a férfi áthoz három gyönyörű nőt, leülteti őket a kanapéra, és beszélgetnek egy kis ideig.

- Oké anya, tippelj kit fogok elvenni! - mondja a férfi.

- A középsőt. - vágja rá azonnal.

- Ez elképesztő anya! Igazad van. Honnan tudtad?

- Nem szimpatikus nekem.

2013. ápr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. ápr. 17. 19:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!