Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek hány százalék...

Szerintetek hány százalék esélyem van a javításra?

Figyelt kérdés
4egyesem és 2kettesem van angolból,és már csak 8hetem van vagyis,majdnem 2hónap.

#tanulás.bukás
2013. ápr. 9. 11:13
 1/5 anonim válasza:

Mi mégis honnan tudjuk?!


Hány dolgozatot írtok addig?

Felelés lesz?


Legyél aktív az órán, lássa a tanár, hogy igyekszel és tanulj sokat. Nagyon sokat. Nyelvtant és szókincset is, egyik sem ér semmit a másik nélkül. Mondjuk kicsit előbb kellett volna átgondolni ezt.

2013. ápr. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szóval van 4 db egyesed meg 2 db kettesed.

gondolom a 2esre hajtasz.. szóval legalább 2 jegyet kell szerezned vagy egy 5öst és egy 3ast, vagy 2 db 4est.

itt nincs százalék esély. az elszántságodon múlik, amit mi nem tudunk megállapítani. csakis rajtad múlik.

szerintem simán meglehet csinálni, de mondjuk nem tudni, hogy miért vagy ennyire rossz angolból... lusta vagy? vagy egyszerűen nem tudod megtanulni valami miatt..

2013. ápr. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
rövid távú a memóriám,lusta vagyok,és eddig egy kis álom világban éltem h nem fogok meg bukni és minden tökéletes,és csak most nyitotta fel valaki a szememet. Ma szereztem egy 3-mast,most olyan 1,5 körül vagyok .
2013. ápr. 9. 14:59
 4/5 A kérdező kommentje:
Lesz még ebben a hónapban 1tz és egy szódoga
2013. ápr. 9. 15:00
 5/5 anonim válasza:
Akkor tanulj szorgalmasan és próbáld minél jobban megírni mindkettőt, órán is lássa a tanár, hogy figyelsz. (Akár rá is kérdezhetsz dolgokra...Mondjuk hogy ezt meg azt hogy mondják vagy mihez elöljárószó kell).
2013. ápr. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!