Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik a legkönnyebb középfokú...

Melyik a legkönnyebb középfokú angol írásbeli nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
Tesóm 2szer volt már BME írásbelin és szegénynek nem sikerült, pedig tök okos, a szóbeli sikerült elsőre. Mostanra megunta a BME-t és másnál próbálna szerencsét. Tudtok valami jót ajánlani?
2009. szept. 21. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
nehogy már a legkönnyebbre menjünk...nem lesz elég az,hogy oké, van egy középfokúja, hanem az is számít,hogy hol csinálta. nekem Rigó utcai, írás-és szóbeli is megvan, 14éves koromtól. a tesód hány éves?(lehet,hogy csak nem tanul elég ideje)
2009. szept. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyéni. A szintje elvileg mindegyiknek azonos, azért akkreditált, legfeljebb a feladattípusokban van egy kevés eltérés. Ha nem tudja a nyelvtant vagy a fordítást, akkor egynyelvűre menjen, pl ECL. Nézzen meg minden fajtából egy feladatsort, és abból válasszon.
2009. szept. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Euro vagy ECL. Van fent neten mindkettőhöz mintafeladatsor, azokat töltse le, oldja meg, azután pedig már el tudja dönteni, hogy melyik 'fekszik' neki jobban.
2009. szept. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én alig tudok beszélni angolul, a TELC-et viszont nagyon könnyűnek találtam.
2009. szept. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A TELC írásbelije most már nagyon rámegy a szókincsre. Inkább az kell hozzá, mint nyelvtan. De pl az Origóhoz elég,ha benyalod a nyelvtant, meg a nagyon eltérő szavakat, a többihez úgyis ott a szótár.
2009. szept. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!