Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Németből levelet kell írnom...

Németből levelet kell írnom de semmi ötletem . Holnapra kell megcsinálnom?!

Figyelt kérdés
az a feladat hogy egy 200 szavas levelet írjak abban a témában hogy miért nem akarom hogy a házunk mellé épüljön egy nagy bevásárló központ .. és mindezt több lakó nevében .. pl olyanokról kell írni hogy mitől félnek a lakók ha megépül a bevásárló központ meg hogy tudjuk ezt a helyzetet megoldani mi lenne a legjobb megoldás ... és hogy miért így gondolja a többség..

2013. márc. 24. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Szívesen szoktam segíteni ilyen kérdéseknél, de azért azt remélem Te is belátod, hogy baromi bosszantó, hogy meg sem erőlteted magad egy kicsit sem és megcsináltatod itt másokkal a házidat..

A megírásában szívesen segítek, javítom, ha kell, de egy kicsit gondolkozz, miért rossz az az embereknek, ha a kis otthonuk mellé egy hatalmas bev. központ épül, előnyök, hátrányok.. Nem kell ehhez "érteni", csak józan parasztival gondolkozni, ha van a közeletekben nagy bev. kp, annak miért örülsz? Vagy miért nem örülsz annak, ha messze van?

2013. márc. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
egész délután gondolkodtam rajta de nem jutott semmi eszembe amit írtam az kb 50 szó körül van .. de azért köszönöm!
2013. márc. 24. 20:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért nem szeretnétek

(a bevásárlóközpontot) mert pl.

nagy volna a zaj (kocsik mennének állandóan)

2013. márc. 25. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

egész délután gondolkodtam rajta de nem jutott semmi eszembe amit írtam az kb 50 szó körül van

--------------

Leírnád ide azt az 50 szót? Bizti, hogy ki tudom neked egészíteni 200-ra...:))

2013. márc. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!