Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyire nehéz a szerb nyelv?...

Mennyire nehéz a szerb nyelv? Mondjuk az angolhoz és a némethez képest? Érdemes tanulni?

Figyelt kérdés

Vannak ilyen nyelvtanfolyamok?

Tudom, hogy google, de személyes tapasztalatok érdekelnének.


2013. márc. 21. 09:39
 1/5 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem nehéz. Én szeretem.
2013. ápr. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Előző komment - te most viccelsz?!

Tanulni nehéz, de ha ott élsz ahol azt beszélik, belejössz idővel.

Az a gáz, hogy van 2 nem, aktív/passzív, időből is van egy tonna, meg ragozás is bonyolult.

Én szerbül fejeztem a középiskolát, hát beletelt egy jó pár hónapba mire megtanultam szépen beszélni, de most nem is lehet észrevenni, hogy nem az anyanyelvem.

Biztos hogy vannak tanfolyamok.

2013. ápr. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Németnél mindenképp könnyebb szerintem. Angol szerintem könnyebb a németnél. Szerintem kb. az angol szintjén van, de teljesen más mindenben. Mint előbbi is írta hogy összetett eléggé de több dolog van benne ami könnyebb mint angolul szerintem.
2015. nov. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én megtanítanálak szerbol :D Szerintem sem nehéz, én imádom ezt a nyelvet. Ha gondolod írhatsz ^^
2017. márc. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
44%
Tudom h régi a kérdés de nem bak :D Szerintem a szerb nyelvet nem érdemes megtanulni, max akkor ha oda akarsz menni v érdekel a nyelv.. de amugy alapjaraton szerintem nem veszed semmi hasznát ugy álltalánosággban.. bar ez az én szerény véleményem,.. :Ö)
2017. jún. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!