Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hány nyelvvizsga kell egy...

Hány nyelvvizsga kell egy diplomához és milyen szintűek? (gyógyszerész)

Figyelt kérdés
2009. szept. 14. 21:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én ezt úgy értelmezem, ahogy korábban is leírtam...

Nem kell 2 nyelvvizsga, főleg nem alapfokú! Ha kellene 2 középfokú, azt úgy fogalmazták volna meg.


Itt 1 középfokú nyelvvizsga kell és az egyetemi záróvizsga, aminek köze nincs semmilyen nyelvvizsgához, pláne nem alapfokúhoz és nem is váltod ki semmivel, azt le kell tenni és kész!

2012. jan. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 bensdorp ***** válasza:
Ide járok a karra, a tanulmányi osztállyal ezerszer megbeszéltük, csak jobban tudom, bocsáss meg...
2012. jan. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Akkor vicces, hogy egy alapfokú nyelvvizsgával kiváltható a nyelvi záróvizsga... komoly lehet...

Bár szerintem nincs jelentősége, aki egyetemre kerül be, annak már középiskolában van minimum 1, de inkább 2 középfokú nyelvvizsgája értelmes nyelvekből (nem eszperantó vagy lovári ugye), így felesleges az egész procedúra.


Amúgy régen volt divat, a bologna előtt, hogy erőltették az alapfokút is. Azt hittem ez már mindenhol megszűnt.

2012. jan. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A belinkelt kritériumból nem derül ki, hogy 2 nyelvvizsgát kérnek vagy hogy a nyelvi záróvizsga helyettesíthető lenne alapfokú nyelvvizsgával...

Továbbra is úgy értelmezem, hogy 1 középfokú nyelvvizsga kell és a záróvizsga, ezek közül az egyik angol nyelven.

Lehet, hogy a tanulmányin azt mondták elég az alapfokú nyelvvizsga, de leírni nem írták le a leírásban!

2012. jan. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 bensdorp ***** válasza:
Én még soha egy közérthető és teljeskörű jogi szöveggel,szerződéssel vagy szabályzattal nem találkoztam,nem meglepő,hogy ez se az...
2012. jan. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!