Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol helyezkedik el az angol...

Hol helyezkedik el az angol OKTV nehézségi szintben?

Figyelt kérdés

Középfoktól nyilván jóval nehezebb. De a felsőfokot is felülmúlja, vagy nem?


(megvan a középfokúm és szeretnék felsőfokúzni jövőre, és úgy gondolom, hogy az OKTVra készülés jó gyakorlás lehet. Vagy nem?)


2009. szept. 14. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Én úgy tudom az emeltszintű érettséginél jóval többet ér.

Bátyám barátnője 3. lett a németen.

2009. szept. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

de én me az érettségit mondom :)


hanem a felsőfokú nyelvizsga és a OKTV közötti különbség érdekelne.


mivel az emeltszintű érettségi = középfokú nyelvvizsga, ízy az nem kérdés.


de köszi a válaszod és grat a bátyád bnőjének:D

2009. szept. 14. 21:28
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Én úgy tudtam hogy az emelt szintű érettségi az magasabb mint a középfokú nyelvvizsga.
2009. szept. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem magasabb. de nem ez volt a kérdés...
2009. szept. 17. 19:22
 5/8 anonim ***** válasza:
25%

Az emelt szintű érettségi igenis magasabb, mint a középfokú nyelvvizsga. Azért mert 60%os emelet érettségi után kapsz középfokú nyelvvizsgát, még nem jelenti azt, hogy egy szinten vannak. Ha 85, vagy 92%osra akarod megcsinálni, ahhoz nem elég a középfokú tudás. De próbáld ki, tölts ki egy középfokú nyelvvizsga tesztet, utána pedig mondjuk a legutóbbi, vagy az azelőtti emelt szintű érettségit! Ha ez megvan, írd meg, hogy melyik hogy sikerült, kíváncsi vagyok rá!

Egyébként az OKTV szerintem az emelt érettségi környékén lehet valahol szintben. De ha az első 10ben akarsz lenni, ott sem elég a felületes tudás.

2009. szept. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

már egy ideje megvan a középfokúm, 94% lett mindent összevetve, szóval jól sikerült.


Belenéztem egy emelt szintű érettségi feladatsorba, és első ránézésre nem találtam annyira nehéznek, bár mivel nem csináltam meg így lehet, hogy még sincs igazam.


de elmondtam már, HOGY NEM EZ VOLT A KÉRDÉS!!!!!!!!


engem nem az érdekel, hogy a középfokú nyelvvizsga egyenlő e az emeltszintűvel, hanem a FELSŐFOKÚ nyelvvizsga nehezebb-e vagy könnyebb az OKTVtől.

2009. szept. 19. 20:17
 7/8 anonim ***** válasza:
13%
Te egy nagyon arrogáns bunkó vagy kérdező..
2010. nov. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem azért, de jó hogy pipa az ember ha mindenről össze-vissza zagyváznak, csak a kérdésről nem.... :D
2010. nov. 2. 17:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!