Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Megszállott vagyok az angol...

Megszállott vagyok az angol nyelv iránt?

Figyelt kérdés
Jól beszélem az angolt, osztályba legjobb vagyok azt mondják. Minden feladatot megcsinálok a munkafüzetbe, minden szöveget lefordítok magyarra( nem használok fordítót) és leírom a füzetbe. Ha valamelyik angol dolgozatom nem hibátlan szomorú leszek:( Vélemény?

#nyelv #angol #megszállótság
2013. márc. 8. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vélemény? - Az, hogy érdekel a nyelv, szeretnél kitűnni és baromira fiatal lehetsz, hogy ráérsz ilyenekre.
2013. márc. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Stréber vagy és egy napon rájössz, éles helyzetben, hogy ezek baromira lóf_szt se jelentenek, hogy te hány feladatot csináltál meg a munkafüzetbeN.
2013. márc. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tanuld! Csak arra vigyázz hogy ma már nem elég csak angtolul beszélni. Egy szakma is kell hozzá, tehát valami mást is tanulj mellé.
2013. márc. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a magyart is gyakorolhatnád még... füzetben, osztályban!!!!!!!! Ja és az nem baj, ha megszállott vagy, én is így vagyok a spanyollal.:)
2013. márc. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem, nem beszéled jól a nyelvet
2013. márc. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!