Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Holnap nyelvvizsgázom, jótanác...

Holnap nyelvvizsgázom, jótanácsok?

Figyelt kérdés
Holnap nyelvvizsgázom angolból (B2 komplex Euroexam), eléggé izgulok, főleg a szóbelitől, mit tanácsoltok? Mit nézzek még át? Köszi.

2013. márc. 8. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Aludj sokat. Vigyél útlevelet Sz.ig. helyett, hátha az utazásokról kérdeznek! Az nem olyan nehéz téma..


sztem már ne tanulj!

2013. márc. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor már ne nézz át semmit, mert kétségbeesel, hogy mennyi mindent tudhatnál még.. (legalábbis én mindig így vagyok vele). Szerintem feküdj le időben, aludj sokat,hogy kipihent legyél. Aztán sok sikert! :D
2013. márc. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nincs útlevelem pedig ez nem rossz ötlet :D Akkor ma már nem tanulok, tényleg úgy érzem h vannak hiányosságaim xD Köszi mindkettőtöknek :)
2013. márc. 8. 19:29
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

pár éve pont ugyanezt a vizsgát tettem, átérzem a helyzetet! :D

Pihend ki magad, kelj időben, ne legyen kapkodás, hogy odaérj. Vigyél minden iratot, elég üdítőt, szótárat és ceruzát meg radírt is! Én úgy emlékszem, hogy nem jutott sok idő egy-egy kérdésre, így jó jöhet egy karóra is és figyeld az időt! Szóbelinél semmiképp ne menj bele olyasmibe, amiről túl keveset tudsz beszélni. Gondolom még mindig párban megy a vizsgázás...ne engedd, hogy a partnered elnyomjon, de azért te se tedd ezt vele!

Szerintem kábé ennyi. Én is követtem ezeket a dolgokat, azóta már a c1 angol is megvan szintén az Euronál.

Sok sikert!;)

ja, és végül: ha vége, már ne nagyon stresszelj, változtatni már nem lehet:)

2013. márc. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

gondolj arra, hogy a szóbeli 15 percig tart, a tanár pedig nem tudja, hogy mik a hiányosságaid.


Ő az alapján fog téged értékelni, hogy mennyi mindent el tudtál mondani, és nem az alapján hogy mennyi mindent nem.


Inkább beszélj folyékonyan kis hibákkal, mint lassabban, de tökéletes nyelvtannal.


Minden mondatod kerek legyen és olyan bőre húzott, amennyire csak lehet.

2013. márc. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok szerencsét
2013. márc. 9. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) a reggelem elég neccesen indult, eltévedtem, nem vagyok helybeli de végül odataláltam :D az írásbelin a nyelvhelyességre kevésnek találtam az időt, 3 szövegre volt 35 perc, volt amit el sem tudtam olvasni, csak tippeltem, remélem lesz jó benne...a többi nem volt vészes :)
2013. márc. 9. 20:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!