Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kell angol nyelvvizsga a...

Kell angol nyelvvizsga a továbbtanuláshoz?

Figyelt kérdés
ha van francia felső- és orosz középfokúm, az nem elég? mennyi pluszpont jár érte?
2009. szept. 12. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell angol, bármilyen jó. A felsőfokért 50 pont jár, a középért 35, de 50-nél akkor se adnak többet, ha két vagy több vizsgád van.
2009. szept. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%

már kevesebbet érnek a nyelvvizsgák, felső asszem 40, a közép meg 28 körül, (nem biztos), azt viszont biztosan tudom, hogy már nem érnek 35/50 pontot!


amúgy, szerintem elég ez a két nyelvvizsga, főleg h az egyik felsőfokú :)

2009. szept. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2. válaszoló (15.51)Nem tudom, honnan vetted, hogy a pontszámítás megváltozott, de nem így van. Lehet, hogy majd meg fog, de annak kellő nyilvánosságot fognak majd idejében adni. felvi.hu
2009. szept. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ÖÖÖ elvileg magához a felvételihez nem, de a diplomához lehet. Mert ott kikötheti az iskola,hogy neki pontosan milyen nyelvvizsga kell. Pl a Debreceni Egyetem egy ideig nem fogadta el a TELC nyelvvizsgát, hogy most elfogadja-e azt nem tudom. De az tuti, hogy ugyanitt, pszichológia mesterképzésen két középfokot kérnek és az egyiknek angolnak kell lennie. Tehát a felvételinél nem kötheti ki a diploma kiadásánál feltételként megszabhatja.
2009. szept. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!