Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van pár jó rajzkönyvem angolul...

Van pár jó rajzkönyvem angolul, de nem tudok angolul. Hogy olvashatnám el?

Figyelt kérdés

Szeretem a rajzot, de még tanulom, és ezek a könyvek tényleg jók, de nincs magyar kiadásban. 1 éve tanulok angolt. (16 vagyok.)

Szótárazzam, vagy mi legyen? A szótárazás elég unalmas egy 130 oldalas könyvnél.


2009. szept. 12. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
www.webforditas.hu Ide bepötyögöd az angol szöveget, és magyarra fordítja. Tudom, hogy ez is macerás, de jobb a semminél, és habár ez sem teljesen tökéletes, és nem kapsz majd teljesen helyes mondatokat, amik értekelnek, szerintem ki lehet belőle bogarászni.
2009. szept. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha én szeretnék még angolt is tanulni mellé, akkor nem jobb a szótárazás? A szavakat megtanulnám, és egy idő után már sokmindent értenék, ebbe a témába. Eddig valamit értek belőe, tehát a lényeget kb. értem.
2009. szept. 30. 17:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, a legjobb lenne itt a szótárazás, bár nagyon pepecselős...
2009. okt. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A szótárazással az az egy baj van, hogy hiába fordítod le a szavakat, ha a nyelvtannal nem vagy tisztában (ami egy év tanulás után még elég valószínű) akkor nem fogod túl jól érteni a mondatokat. Szerintem próáld megmutatni azt a fejezetet amit éppen olvasni akarnál az angoltanárodnak hogy segítsen benne. Szerintem még meg is dícsérne hogy érdeklődsz a nyelv iránt.Mindenesetre ha angolul akarsz olvasni annak a későbbiekben csak hasznát látod majd, szóval bárhogy is állsz neki, hajrá :D
2009. okt. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!