Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen nyelvkönyveket ajánloto...

Milyen nyelvkönyveket ajánlotok, amivel kezdőtől el lehet jutni a középfokig?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy nagyon sok nyelvkönyvre nem írják rá, hogy milyen szintre juttat, így fogalmam sincs, hogy az amit tudok elég -e a nyelvvizsgához. A nyelvkönyvekhez kérlek írjatok szintet is. Köszönöm a válszokat!
2009. szept. 11. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Minden nyelvkönyvre kötelezően rá van most már írva a szint. A középfokú nyelvvizsga a B2 szint. Egyetlen könyvet, ami eljuttat kezdő szinttől a középfokig, nemigen találsz, általában legalább 2-3 kötet kell. Konkrét címekhez tudni kellene, milyen nyelvről van szó.
2009. szept. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha angolról van szó, akkor az Oxford-ot tudom ajánlani.

[link]

Középfokig elegendő!

2009. szept. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Angolul tanulok, és most A2-n vagyok.
2009. szept. 11. 23:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a New English File könyvekből tanulok (Oxford), azokat tudnám ajánlani!


Ha most A2-n vagyok, akkor érdemes lenne elkezdened az Intermediate könyvet


[link]



[link]

2009. szept. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Gyakorláshoz ajánlom a keresztrejtvényeket több szinten kezdőtől a haladóig www.zolipapa.hu
2009. nov. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!