Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan küzdjek meg a némettel?...

Hogyan küzdjek meg a némettel? Miért ennyire nehéz?

Figyelt kérdés
vagy csak nekem? kint vagyok németbe, nulla nyelvtudással jöttem ki párommal lassan egy éve. egyedül tanulok otthon, sok szót tudok már és a nyelvtanban is van aki segít. de milyen módszerek vannak még amik meggyorsítják hogy jobban beszéljek és értsek? neten jó filmeket már találtam, teszteket is, vannak könyveim is.. de milyen oldalak vannak még esetleg ahol jó tanuló feladatok, segítségek lehetnek? előre is köszönöm!
2013. febr. 21. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
egyedül tanulok otthon - na, itt a hiba. Iratkozz be valami tanfolyamra, vagy járj társaságba (pl. közös hobbi), és seperc alatt megtanulsz németül. :)
2013. febr. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mit csinálsz ott (nyelvtudás nélkül)
2013. febr. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem merten volna úgy kimenni,

h semmi nyelvtudásom

2013. febr. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán lehet ott úgy bármilyen melót kapni(?)!
2013. febr. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mivel páromnak van munkája ezért jöttünk ki. nekem sajna nincs nyelvtudás nélkül, de már pár helyen eltudok valamennyire igazodni, elmagyarázni mit akarok.. pl ragozást tudom, mult időt jövő időt, szavakat. de ez még nagyon gyenge alap. ezért is szeretném fejleszteni a tudásomat mert aki így jött ki (ismerek párat) az már németek között van (meló miatt), és gyorsan megtanult jól beszélni. én is kerestem már klubbokat hasonlókat de még nem sikerült jót találni. neten meg szintén nem találtam jó fejlesztő oldalakat alapszinthez.. ezért is érdekldődök itt.
2013. febr. 22. 08:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!