Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Vannak ilyen videók?

Vannak ilyen videók?

Figyelt kérdés

Angolt tanulok 3-4 éve.Minden jól megy csak 1 dolog nem.:( Nem értem, hogy mit mondanak nekem angolul.Alap és egyszerű mondatokat teljesen értek, csak a nehezebb, összetettebb mondatokat nem értem, főleg angolok szájából akik nem úgy beszélnek mint egy magyar aki tud angolul (gyorsabban és érthetetlenebbül ). Remélem értetek. Olyan 'valamiket' szeretnék amikkel tudom gyakorolni a hallás utáni megértést.Nagyon szeretnék tudni JÓL angolul.Előre is nagyon-nagyon-nagyon köszönöm szépen!

Ui.:Ha videókat linkeltek akkor 1D-set ! Légyszíves.Köszi!


Kellemes estét/napot/reggelt! :))



2013. febr. 19. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:

youtube: extra english

Ez egy kis sorozat. Egy idő után kissé idegesítőek a szereplőek, de jól érthető. Az eleje még tényleg egyszerű, de ahogy halad előre a sorozat, úgy a szöveg is nehezedik.

2013. febr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 hunbula ***** válasza:

http://www.youtube.com/user/scishow


érdekes videók picit tudományos témában :)

2013. febr. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

az elsőnek:Nagyon jó! :))

az utolsó válaszoló videójában beszélő embert nem nagyon értem..:(

2013. febr. 20. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!